Kart Yazıcılar

Zebra ZXP 3 Kart Yazıcı

Çok Yönlü ve Kompakt

Gelişmiş Özellikler ve Uyarlanabilirlik

Doğrudan karta baskı yapan Zebra ZXP Series 3 yazıcı, çeşitli özellikler, olağanüstü baskı kalitesi ile düşük bir sahip olma maliyetini bir arada sunar. ZXP Series 3, uygulama için uygun kart kalınlığını seçme özelliğinin yanı sıra, geniş bir yüksek kapasiteli ribbon seçenekleri yelpazesi sunar. Ve, Zebra'nın çevre dostu medyalarıyla bir araya geldiğinde, ZXP Series 3 sınıfının en ekonomik baskı çözümüdür.

Yüksek Kaliteli Görüntülerin Baskısı İçin Kullanımı Kolay

ZXP Series 3 yazıcı, tek ya da çift taraflı kartlar üzerine canlı, yüksek kalitede, tam renkli ya da monokrom baskı yapılmasını sağlar. Basit tasarımı, renkli dokunmatik noktaları ve şimdi daha az plastik ve daha fazla biyolojik olarak çözünebilir malzeme kullanılarak daha çevre dostu olan, değiştirilmesi kolay, yüksek kapasiteli LoadN-Go™ akıllı ribbonları sayesinde, ZXP Series 3 yazıcının kullanımı daha kolaydır. Zebra Z-Raster™ ana bilgisayar tabanlı görüntü işleme teknolojisi, baskı kalitesinden ödün vermeksizin yüksek hızda baskı olanağı sağlar.

İdeal, Güvenilir Çözüm

ZXP Series 3'ün opsiyonel kart muhafaza kilidi ve kapalı çıktı bölmesi daha yüksek güvenlik gereken ortamlar ve kart baskı uygulamaları için idealdir.