Size Özel Çözümler

İhtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun çözümleri sunmak bizim işimiz.

Perpacom Bilgi Teknolojileri olarak 1994 yılından bugüne kadar tüm müşterilerimize ve iş ortaklarımıza en uygun çözümleri bulup hayata geçirmeyi ve iş yükünü en aza indirmeyi temel ilke olarak kendimize benimsedik. Özel sektör ve devlet kurumları da dahil olmak üzere yüzlerce işletmeye OTVT (Otomatik Veri Tanıma-Toplama) sistemleri hazırladık.

Personel Takip Sistemleri, Access Kontrol Sistemleri, Hızlı Geçiş Sistemleri, Otopark ve Bariyer Sistemleri, Kamera Sistemleri ve isteğinize göre hazırladığımız özel projeler ile çözüm sağlamaya devam ediyoruz.

Uzman yazılım kadromuz ve tecrübeli ekibimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Yazılımlarımızı kendi bünyemizde bulunan tecrübeli ekibimiz ile hazırlayarak teknolojiyi ve tecrübeyi tam anlamıyla harmanladık. Birlikte yeni ve hayatı kolaylaştıran yazılımlarla geleceği; bugün ve şimdiye yaymak, zamandan ve giderlerinizden tasarruf ettirmek için çalışıyoruz.

Sunduğumuz biyometrik terminallerimiz ve uzman teknik ekibimiz ile destek veriyoruz. Çözüm ortaklarımız ile beraber her türlü ihtiyacınıza cevap verirken kaliteliyi ve bütçenizi de ön planda tutuyoruz.

Her geçen gün artan memnun müşteri portföyümüzde sizleri de görmek için sabırsızlanıyoruz.