Time[cure] : Walk

Nedir? Nasıl Çalışır?

Timecure: Walk, web tabanlı parkur bazlı yürüyüş takip sistemidir. Parkurlarda gerçekleşen yürüyüşleri takip ederek rapor ve istatistik verilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kişilere anlık bileklik tanımlayabilir, kontrol panelinden takip edebilirsiniz.

Yönetim panelinde hazırlanan özel ekranlar ile parkur bazlı raporlar ve yaş aralıkları, yoğunluk saatleri gibi istatistiklere de ulaşılır. Parkurlarda yürüyüş yapanlar canlı olarak takip edilebildiği gibi, grafiksel veriler ile genel istatistiklerde görüntülenir. Kişi kaydı TC numarasından sorgulanır. Bu şekilde kayıt oluştururken zaman kaybedilmez. Bileklik okuyucu antenlerin okuma mesafesi ayarlanabilir. Antenler arası ölçümler yapılarak her anten bir nokta görevi görür. Noktalar arası senaryolar, sms içerikleri ve sms senaryoları yazılım arayüzü kullanılarak ayarlanabilir ve özelleştirilebilir. Daha önce kaydı olan kişi yürüyüşe başlamadan önce yönetim panelinden boşta olan bir bileklik tanımlanır. Yürüyüş boyunca bileklik ile yürüyüş verileri kişinin kaydına işlenir. Parkurlar için hazırlanan özel ekranlar ile yürüyüşler canlı olarak izlenebilir. Kişiler fotoğraf eklemiş ve fotoğrafın yayınlanabilmesi için onay verdiyse eğer bu özel ekranda fotoğrafı ile beraber katettiği mesafe anlık olarak görüntülenir.

Kurum tarafından site üzerinden aylık ilk 10 gibi tablolar görüntülenebilir.

Özellikler

Web Tabanlı Arayüz

Web tarayıcınız üzerinden dilediğiniz yerden sisteme giriş yapabilirsiniz.

SMS Bilgilendirmeleri

İsteğe bağlı senaryolar ile otomatik SMS gönderin.

Mobil Uyumlu Tasarım

Mobil uyumlu tasarım ile istediğiniz cihazdan sisteme giriş yapın.

Canlı Takip

Lokasyonlarda yürüyen kişileri anlık olarak takip edin.

Sınırsız Yetkilendirme

Sınırsız kullanıcı oluşturma ve yetkilendirme ile sınırları siz belirleyin.

Özel Ekranlar

Farklı lokasyanlar için özel geçiş, bilgi ve duyuru ekranları.

Zengin Raporlama ve Filtreleme

Rapor alırken detaylı filtreleme ile sadece görmek istediğiniz kişiler görüntülensin.

Özelleştir ve Kontrol Et

Lokasyonlardaki geçiş noktası, sms içerikleri ve senaryolarını belirleyin.

Geliştirmelere Açık

Esnek altyapısı ile isteğinize özel ek geliştirmelere açık.

Kullanım

Yönetim panelinden kişiyi kaydettikten sonra SMS aktivasyonu ile kişi; yürüyüş bilgilerini takip edebilmek için hazırlanan siteye yönlendirilir. Giriş için kullanıcı adı ve şifre bilgisi SMS ile kişiye ulaşır. Yürüyüşe başlamadan önce kimlik karşılığında manyetik bileklik verilerek kişiye zimmetlenir. Yürüyüş için belirlenen parkurda yürüyüşü gerçekleştirirken manyetik bileklik ile alana yerleştirilen mesafe ölçer cihazlar haberleşerek toplam yürüyüş mesafesini kayıt altına alır.

Kişinin yürüyüşü bittiğinde parkurdaki en son noktadan geçerek bileklik yönetim birimine bilekliği teslim ederek kimliğini alır. Bu şekilde farklı zamanlarda yürüyüş yapıldığında toplam yürüyüş zamanları kayıt altına alınır. Yürüyüş bilgilerini, ne kadar mesafe katettiğini, hangi parkurda ne zaman yürüyüş yaptığı gibi verileri alandaki bilgisayardan sorgulayabilecekleri gibi kişiye verilen kullanıcı adı ve şifre ile site üzerinden de takip edebilirler.

Timecure: Walk

Proje yazılımı paketi; Web sitesi, kullanıcı arayüzü, yönetim paneli ve parkur özel ekranlarından oluşur. İsteğe bağlı olarak özelleştirilir.

Alakalı Gönderiler

Ekran Görüntüleri

Referanslar